Публікації

Великодня мозаїка: світло без тіні

Тематичні виставки і благодійні аукціони допомагають пережити страсний тиждень.
Відомий художник-кераміст Рустем Скибін — один із найяскравіших сучасних представників кримськотатарської культури. Твори з його гончарної майстерні є в колишнього американського президента Джорджа Буша, мільярдера-філантропа Джорджа Сороса, Єврокомісара Штефана Фюле.
Повернувшись у дев’яностих роках минулого століття разом з родиною на історичну батьківщину, Рустем на основі орнаментів кримськотатарської вишивки, зібраних і розшифрованих художником і мистецтвознавцем Мамутом Чурлу, створив власний стиль поліхромного розпису керамічних виробів, який відображає найкращі риси традиційної культури кримських татарів.

Теги: 

Вкладати гроші в мистецтво: європейський досвід в Україні (відео)

Напередодні до студії Ukrlife.tv завітав співвласник аукціону декоративно-прикладного мистецтва "Terra Decorum" Олександр Марков, принісши із собою декілька речей, які будуть представлені на майбутньому аукціоні 27 квітня.

Про аукціон та антикварні речі, які залишили свій культурний слід в українській історії, дивіться у відео програми "Антиквар" з Анною Коваленко.

Теги: 

Terra Decorum: красиві речі з історією

6 жовтня в Києві пройде аукціон творів декоративно-прикладного мистецтва. Його організатори - власниця галереї «Античне місто» Наталія Кислюк та сім'я колекціонерів Маркових.

Теги: 

Місце зустрічі —«Terra Decorum»

12 травня вперше в Україні відбудеться спеціалізований аукціон творів декоративно прикладного мистецтва «Terra Decorum». Його організаторами стали власниця галереї «Antique City Gallery» Наталя Кислюк та родина колекціонерів Маркових

Теги: 

Підписатися на RSS - Публікації Підписатися на Публікації