Публікації

Тематичні виставки і благодійні аукціони допомагають пережити страсний тиждень  

Відомий художник-кераміст Рустем Скибін — один із найяскравіших сучасних представників кримськотатарської культури. Твори з його гончарної майстерні є в колишнього американського президента Джорджа Буша, мільярдера-філантропа Джорджа Сороса, Єврокомісара Штефана Фюле.

Напередодні до студії Ukrlife.tv завітав співвласник аукціону декоративно-прикладного мистецтва "Terra Decorum" Олександр Марков, принісши із собою декілька речей, які будуть представлені на майбутньому аукціоні 27 квітня.

Про аукціон та антикварні речі, які залишили свій культурний слід в українській історії дивіться у програмі "Антиквар" з Анною Коваленко.

 

6 жовтня в Києві пройде аукціон творів декоративно-прикладного мистецтва. Його організатори - власниця галереї «Античне місто» Наталія Кислюк та сім'я колекціонерів Маркових.

 

12 травня вперше в Україні відбудеться спеціалізований аукціон творів декоративно прикладного мистецтва «Terra Decorum». Його організаторами стали власниця галереї «Antique City Gallery» Наталя Кислюк та родина колекціонерів Маркових, що добре відомі читачам «Антиквара» по ряду публікацій в нашому журналі.