З 10 квітня відкривається виставка «Великодня мозаїка»

Галерея "Античне місто" и PRevent Group представляють виставку

"Великодня мозаїка"

Всім нам хочеться свята. Давайте разом відпочинемо від переживань і складних політичних подій, що практично повністю оволоділи нашими серцями останнім часом. Впустіть у своє серце радість!

Двері галереї гостинно відкриті для охочих помилуватися на творіння чудових майстрів і придбати подарунок до найсвітлішого свята. Повірте, невеликий шматочок щастя, краси і відради обов'язково подарує Вам щонайменше посмішку і, сподіваємося, стане частиною Вашої святкової душевної мозаїки.

На виставці будуть представлені оригінальні авторські роботи: вироби з порцеляни, кераміка, розписні дерев'яні яйця, художнє скло та ексклюзивне подарункове видання Біблії з ілюстраціями Сальвадора Далі.

Ви зможете побачити чудові твори Рустема Скибіна, що втілили в собі кращі витоки кримсько- татарської культури. Рустем Скибін - активний учасник різних заходів, котрі присвячені відродженню традицій національної кераміки кримських татар. Художнє скло Ігоря Мацієвського - це вершина склодувного мистецтва. Дивлячись на його роботи, усвідомлюючи крихкість і складність матеріалу, починаєш зворушливо вірити в існування чарівників. Презентуватиме свої роботи на виставці і творча майстерня "Верес", яка створила за 19 років своєї діяльності безліч камерних шедеврів.

Розписні пасхальні яйця Наталії Стадник не залишать Вас байдужими. Зроблені з душею, на високому професійному рівні, вони прикрасять будинок і привнесуть особливий затишок до вашого домашнього вогнища. Для шанувальників авторської порцеляни відомий майстер Тетяна Жукова виготовила розкішну порцелянову ляльку, розпис якої  вирізняється ретельністю промальовування і витонченою вишуканістю .


Абсолютно всі твори зроблені з душею і любов'ю !

Якщо щастя Вам необхідно, будемо раді бачити Вас за адресою:

Київ, вул. Ірининська 5/24 (вхід з Михайлівського провулка) (карта)

т. (044) 377 78 85 т./ф. ( 044 ) 377 78 86

Виставка відбудеться 10.04.14  - 20.04.14. Вхід вільний

Українська

Теги: