Виставка Витоки /100-річчя Української академії мистецтв/

Засновники Української академії мистецтв
22 листопада - 10 грудня 2017 року в столичній галереї Ornament Art Space (Київ, вул.Анрі Барбюса, 53) проходить виставка  ВИТОКИ /100-РІЧЧЯ УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ/.
 
 

 

Теги: 

Всевладність краси. Графіка та живопис Михайла Жука.

Пропонуємо вам придбати каталог ретроспективної виставки творів українського художника Михайла Івановича Жука (1883-1964), фундатора та одного з перших професорів Української академії мистецтв (з 1917 року), проректора Художнього інституту в Одесі, графіка, майстра кераміки, поета, прозаїка, драматурга, художнього критика. Михайло Жук брав активну участь у художньому житті України першої третини ХХ століття. Без його творчості важко уявити історію української культури цього періоду.

Замовити книжку

Великодня мозаїка: світло без тіні

Тематичні виставки і благодійні аукціони допомагають пережити страсний тиждень.
Відомий художник-кераміст Рустем Скибін — один із найяскравіших сучасних представників кримськотатарської культури. Твори з його гончарної майстерні є в колишнього американського президента Джорджа Буша, мільярдера-філантропа Джорджа Сороса, Єврокомісара Штефана Фюле.
Повернувшись у дев’яностих роках минулого століття разом з родиною на історичну батьківщину, Рустем на основі орнаментів кримськотатарської вишивки, зібраних і розшифрованих художником і мистецтвознавцем Мамутом Чурлу, створив власний стиль поліхромного розпису керамічних виробів, який відображає найкращі риси традиційної культури кримських татарів.

Теги: 

Вкладати гроші в мистецтво: європейський досвід в Україні (відео)

Напередодні до студії Ukrlife.tv завітав співвласник аукціону декоративно-прикладного мистецтва "Terra Decorum" Олександр Марков, принісши із собою декілька речей, які будуть представлені на майбутньому аукціоні 27 квітня.

Про аукціон та антикварні речі, які залишили свій культурний слід в українській історії, дивіться у відео програми "Антиквар" з Анною Коваленко.

Теги: 

Сторінки

Підписатися на Terra Decorum RSS